• Image
  • Image
  • Image

İş Muhasebesi II Yazılımı ( Kayleigh )Çıktı Yönetimi

http://mitasan.com.tr/uploads/pdf/Kayleigh.pdf

  • Uygun maliyetli erişim kontrolü ve iş muhasebesi yazılımı
  • Tüm işleri takip, kayıt ve analiz edin ve detaylı raporlar alın
  • İsrafın ve yanlış kullanımların azaltılmasıyla maliyet tasarrufları
  • Kimlerin hangi çok işlevli yazıcıya erişebileceği ve hangi özellikleri kullanabileceğini kontrol ederek masrafları düşürün
  • Kullanıcı istatistikleri her alanda doğru çok işlevli yazıcıyı kullanmanıza yardımcı olur
  • 'Kullanıcı Hesapları' yaratarak ve kullanım için ücret alarak masrafları çıkarın
  • Her bir kişi için kullanım limitleri koyarak giderleri sınırlayın
  • İsteğe bağlı Çekerek Yazdırma ve Müşteri Faturalandırma Yazılımı mevcuttur

İş Muhasebesi II Yazılımı (MX-SW310) Sharp çok işlevli yazıcılarınızın kontrolünü tam olarak ele alabilmenizi sağlar. Size yazıcıları kimin, ne zaman ve ne amaçla kullandığını söyler. Dahası, yazılımı kullanarak çok işlevli yazıcıların belirli işlevlerine (örneğin renkli fotokopi) erişimi kısıtlayabilir ve her kullanıcının ne kadar çıktı alabileceğini sınırlayabilirsiniz - detaylı kullanım raporları her şeyin kaydını tutabilmenizi sağlar.

Öncelikle her kullanıcıya kişisel bir hesap açın. Daha sonra neleri yapıp neleri yapamayacaklarını kontrol etmek ve bir departmana ya da kişiye kredi eklemek için bireysel izinleri atayın. Çok işlevli yazıcıyı herkes açabilir, ama yalnızca gerekli izinlere ve iş için gerekli krediye sahip olanlar istediklerini yapabilir. Krediler manüel ya da otomatik olarak eklenebilir, böylece üretkenlikten taviz verilmemiş olur ama artık insanlar kullandıkları kaynaklar hakkında daha fazla düşünmek zorunda kalır.

İş Muhasebesi II Yazılımı, giriş seviyesinden yüksek performanslı modellere kadar çok çeşitli çok işlevli yazıcılar* tarafından desteklenmektedir ve kurulmasından sonra ihtiyaçlarınıza bağlı olarak işlevlerini artırmak için bu ekstra değer sağlayan opsiyonlardan istenen eklenebilir.

Çekerek Yazdırma (Pull Printing) (MX-SW311)
Çekerek yazdırma, baskı işlerinin ihtiyacınız olan zamana kadar bir ağ sunucusunda saklanması yoluyla işler. Bu opsiyon sayesinde kullanıcılar belgelerini istedikleri zaman ağa bağlı olan herhangi bir Sharp çok işlevli yazıcıdan alabilirler. Çekerek yazdırma daha güvenli bir çalışma yöntemidir, çünkü hassas belgeler ortada bırakılmamış olur.

Müşteri Faturalandırma (MX-SW312)
Müşteri faturalandırma opsiyonu yüklendiğinde, kullanıcıya her bir işi belirli müşterilere, maliyet merkezlerine ya da müşteri proje kodlarına faturalandırması için kolay ve doğrudan bir yöntem sağlanmış olur. Raporlar ve faturalar belirli bir müşteri için oluşturulabileceği gibi, dahili muhasebe işlerinde de kullanılabilir.

* Sharp OSA özellikli bir çok işlevli yazıcı gerektirir.

 

Kartlı kullanım, güvenli baskı, kvkk, beni takip et, follow me, Sharp fotokopi, renkli fotokopi, renkli yazıcı, tarayıcı, faks, renkli yazıcı, MFP, sharp servis.

Daha geniş bilgi için sizi arayalım.