• Image

Papercut MFÇıktı Yönetimi

Genel Bakış

PaperCut MF, tam MFP kontrolü sağlamak için yerleşik yazılım ve donanım entegrasyonu kullanarak PaperCut NG'nin özelliklerini artırır.
Günümüzün çok işlevli cihazları (MFP'ler) ve fotokopi makineleri eskisinden daha akıllı. Dokunmatik ekranları ve doğrudan cihazda yerleşik olan yazılımları çalıştırma imkanları var. Bu yeni teknoloji, fotokopi, faks ve tarama kullanımlarını takip edebilmek için popüler baskı yönetimi yazılımlarımızı kullanabilmemize imkan sağladı.

Yerleşik Yazılım
PaperCut baskı işlerini daha MFP'ye geçmeden önce sunucu seviyesinde doğrular ve takip eder. Fotokopi gibi işlerin takibi için kimlik doğrulama ve takip adımının cihazın kendisinde yapılması gerekir. Mümkün olduğunda bu iş yerleşik yazılımlar kullanılarak yapılır. Yerleşik yazılım MFP'de çalışır ve doğrudan cihaza yazdırma kullanımıyla sağlanan deneyimin aynısını sağlamak için PaperCut Sunucusuyla birlikte çalışır. Ayrıca yerleşik çözümler kullanıcılara yeni bir okutma kartını hesaplarıyla kendi kendilerine ilişkilendirebilme ve hesap bakiyelerini görme gibi hizmetler de sağlar.

 

 

 

 

#papercut, #baskı yönetimi, #kartl ısistem, #raporlama